Ten kurs jest idealny dla ciekawych świata maluchów

Warto wiedzieć, że małe dzieci uczą się języka obcego w sposób naturalny i bardzo szybko. Wiele badań naukowych potwierdza, że chłonność umysłu małego dziecka jest na najwyższym poziomie. Tak jak języka ojczystego dzieci mogą nauczyć się języka obcego. Dzieci słuchają, powtarzają – zapisując na trwałe w pamięci słowa, podstawowe zwroty i struktury. Dla dzieci to takie proste.

Mam dwójkę małych dzieci. Wychowuję je w dwujęzyczności.

Bawimy się po włosku, wykonujemy zadania dnia codziennego w języku włoskim, czytam im włoskie bajki. Wszystko po to, aby wykorzystać ich potencjał! Czy ty też chcesz, aby Twoje dziecko miało w przyszłości łatwiej?

Małe dzieci uczą się głównie przez zabawę

Dotykając, oglądając, słuchając, wąchając a przede wszystkim ruszając się. Dlatego też nasze lekcje są kreatywne i twórcze. Każda jednostka lekcyjna ma pewien konkretny schemat. Rozpoczynamy i kończymy zajęcia w ten sam sposób. Rodzic może w pełni uczestniczyć w zajęciach ucząc siebie, aby potem mógł wspierać dziecko w nauce.

Lekcje mają elementy wspólne, aby każde dziecko wiedziało, co go czeka. Czuło się swobodnie i komfortowo. Na zajęciach wykorzystujemy zabawki edukacyjne, gry językowe, plansze obrazkowe, przedmioty codziennego użytku. Jako szkoła języka włoskiego jesteśmy wierni ideom Montessoriańskim. Prace plastyczne, indywidualna twórczość dziecka, piosenki ruchowe i rymowanki – pomagają urozmaicić zajęcia. Wszystkie te aktywności powodują, że każda minuta zajęć jest efektywnie wykorzystana. Program, który przygotowałam dla najmłodszych, są dostosowane do ich wieku, tempa nauki oraz możliwości.

Podaruj swojemu dziecku dodatkowy język ojczysty, stymulując jednocześnie lepszy rozwój jego motorycznych i mentalnych sprawności. Rozpocznij życiową przygodę z nauką. Wybierz nasze kursy języka włoskiego dla dzieci. Jako rodzic pomóż swojemu dziecku poznawać świat języka włoskiego oraz rozwijać podstawowe umiejętności komunikacyjne i życiowe.

Jestem Anna Maria Kondraciuk - Anima

Uczę języka włoskiego skutecznie i z przyjemnością.

Zarażam pasją do nauki. Wspieram w procesie edukacyjnym wszystkich, którzy chcą się rozwijać.

Prowadzę szkołę językową Akademia Anima, szkołę z duszą, która uczy skutecznie, buduje piękne relacje i otwiera nowe horyzonty.

Prywatnie jestem żoną programisty i mamą dwójki rozbrykanych dzieci. Jestem radosna i pełna pozytywnej energii. Odpoczywam w górach, jeżdżąc na nartach lub spacerując po lesie. Uważam, że w życiu najważniejsze są relacje, które możemy budować, oraz dobro które możemy w nich dawać.Zachęcam do przeczytania artykułu o mnie i mojej pracy.

Bonusy

  • pakiet startowy dla uczestnika kursu
  • Anima Planer Bimbi - dzienniczek uczestnika

Zajęcia

Jedne zajęcia trwają 45min. Odbywają się w grupach od czterech do ośmiu dzieci. Podczas zajęć obecni są rodzice, którzy mogą brać czynny udział w zajęciach. Podczas zajęć obecni są rodzice, którzy mogą brać czynny udział w zajęciach.

Termin zajęć:od 1.10.2019r, wtorki, godzina 16:45
Miejsce: Dom Kultury SM Nowy Bieżanów, ul. Aleksandry 11, Kraków
Zobacz na mapie

Poznaj Naszych Specjalistów

Prowadzący zajęcia


Akademia Anima

pasja, klimat i zaangażowanie oraz efektywna nauka.

Nasi dotychczasowi uczestnicy zajęć najlepiej opisują to, czego tu doświadczyli. Oto opinie kilku z nich:

Logo akademiaanima.com
ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, a z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie twoje pytania.


579-645-362
anima@akademiaanima.com
facebook.com/animastrategianauki
instagram.com/anima_paniodwloskiego
Wysyłając do nas wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na zasadach określonych w polityce prywatności.