Kurs języka niemieckiego przez internet - Akademia Anima
Italiano

Szkoła językowa ONLINE Język niemiecki kurs językowy online

Jeżeli jeszcze nigdy nie uczyłeś się ONLINE. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jakie są wymagania aby uczyć się przez internet. Zapisz się na darmową konsultację, a wysztko Ci wytłumaczymy.

Zapisz się na darmową konsultację

Sprawdź czy odpowiada Ci nauka ONLINE.
zobacz nasze kursy

Planujesz wyjazd do naszych zachodnich sąsiadów w celach zarobkowych? A może chcesz rozpocząć tam studia lub zwyczajnie lubisz odwiedzać Berlin, Drezno czy Kolonię? Niezależnie, czy chcesz podszkolić swoją znajomość języka niemieckiego w celach turystycznych, czy może po to, aby zwiększyć swoje szanse na awans, warto rozważyć naukę online w Akademii Anima!

Język niemiecki online

Czy zajęcia online to dobry pomysł na naukę? Oczywiście, że tak, ale tylko jeśli zajęcia będą odpowiednio przygotowane i prowadzone przez doświadczonego i wykwalifikowanego lektora. Założenie naszej szkoły to nie tylko przekazywanie wiedzy i informacji na temat danego języka (w tym wypadku niemieckiego), jego struktur oraz zasad wymowy. Chcemy rozbudzić w naszych kursantach miłość do mowy naszych zachodnich sąsiadów i zainteresować ich samodzielnym poszerzaniem wiedzy, czy to poprzez zagłębianie się w tamtejsze media, czy poprzez oglądanie seriali lub youtuberów lub czytanie.

Trudności w niemieckim

Jest to mowa, która ma opinię twardej i nieprzyjemnej dla ucha. Jednak, jeśli zagłębimy się w nią, usłyszymy, że wieleosób mówi dość miękko, szybko i płynnie - nie ma w tym nic strasznego! Zasady związane z gramatyką i stylistyką pozwalają na szybkie zrozumienie jak należy budować zdanie, a fakt, że w polskim używamy wiele słów, które są zapożyczone z języka naszych sąsiadów pozwala na łatwiejsze zapamiętanie znaczeń. Nauka prowadzona zdalnie to również dostęp do tablicy e-learningowej, na której znajdują się potrzebne materiały, do których można zajrzeć wdogodnej chwili.

Zalety nauki online

Czy nauka online to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie? Z pewnością - jeśli zdecydujesz się na nią w Akademii Anima! Dzięki nam, możesz brać udział w lekcji z każdego miejsca na ziemi - nieważne, czy jesteś w domu i pijesz ulubioną kawęw wygodnym fotelu, siedzisz w pociągu czy może jesteś na wycieczce – nie ominie Cię żadna lekcja, ponieważ uczestniczyć w nich możesz także przez smartfona! Jeśli jednak nie dasz rady brać udziału w danym tygodniu wystarczy poprosić lektora o nagranie całych zajęć. Wówczas poszerzysz swoją wiedzę z języka niemieckiego w dowolnej chwili.

Akademia Anima to wyjątkowe zajęcia online...

...które z pewnością na długo zapadną Ci w pamięci! Język niemiecki jeszcze nigdy nie był tak prosty i tak dostępny dla wszystkich. Z nami wypracujesz systematyczność w nauce, co pozwoli na szybkie zauważenie efektów. Lektorzy będą zawsze z chęcią odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości - czy to podczas zajęć, czy konsultacji. Znami zdobędziesz nowe umiejętności - zapraszamy!

Zajęcia w Akademii Anima

  • prowadzą wykładowcy akademiccy z Uniwersytetów z całej Polski, lektorzy oraz native
  • odbywają się na wygodnej platformie online z której możesz korzystać wszędzie na świecie z komputera lub z Twojego telefonu
  • są prowadzone w niewielkich grupach 3-6 osób

Kursant w Akademii Anima otrzymuje

  • dostęp do swojej osobnej tablicy wirtualnej na której są umieszczane wszystkie materiały do lekcji (video, mp3, teksty, gry interaktywne)
  • w czasie trwania kursu stałą opiekę lektora, zawsze możesz mu zadać pytanie lub poprosić o dodatkowe ćwiczenia.
  • na życzenie nagranie z zajęć. Jeśli akurat Cię nie będzie na lekcji poproś lektora nagra dla Ciebie lekcję a ty ją odsłuchasz w wygodnym dla Ciebie terminie.
  • konsultacja metodyczna. Lektor, metodyk będzie czekać na Ciebie w najbliższy poniedziałek po wpłaceniu zadatku na kurs od 20.00 do 20.30 Adres dostępu do wirtualnego pokoju Akademii Anima zostanie wysłany do Ciebie e-mailem

Nasz kursy

Wybierz odpowiedni dla siebie poziom zaawansowania

od 640zł
16 spotkań po 60 min

Wymagania techniczne

  • komputer z przeglądarką internetową (Firefox, Chrome, Safari)
  • lub telefon komórkowy z systemem Android lub iPhone
  • łącze internetowe o szybkości minimum 4 Mbps

Terminarz zajęć

Zapisz się na newsletter

Aby być na bieżąco z nowościami, zapisz się na newsletter.

NASZA KADRA

Poznaj Naszych Specjalistów


Akademia Anima

pasja, klimat i zaangażowanie oraz efektywna nauka.

Nasi dotychczasowi uczestnicy zajęć najlepiej opisują to, czego tu doświadczyli. Oto opinie kliku z nich:

Logo akademiaanima.com
ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, a z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie twoje pytania.


579-64-53-62
anima@akademiaanima.com
facebook.com/animastrategianauki
instagram.com/anima_paniodwloskiego