Język hiszpański w szkole językowej online - Akademia Anima
Italiano

Szkoła językowa ONLINE Język hiszpański kurs językowy online

Jeżeli jeszcze nigdy nie uczyłeś się ONLINE. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jakie są wymagania aby uczyć się przez internet. Zapisz się na darmową konsultację, a wysztko Ci wytłumaczymy.

Zapisz się na darmową konsultację

Sprawdź czy odpowiada Ci nauka ONLINE.
zobacz nasze kursy

Dlaczego warto mówić po hiszpańsku?

Ponieważ, tak jak też inne języki obce, język ten poszerza horyzonty intelektualne – z perspektywy obcego języka widzimy świat szerzej, ale i inaczej dzięki różnym sformułowaniom w obrębie samego języka, ale i przez pryzmat całego bogactwa kulturowego, które on ze sobą niesie. Gdy mówisz po hiszpańsku, to tak jakbyś miał w ręku czarodziejskie narzędzie, które pozwoli Ci rozmawiać z ludźmi z części świata dla nas egzotycznych cywilizacyjnie i geograficznie.

Bądź bardziej optymistyczny

To właśnie między innymi w krajach hiszpańskojęzycznych dominuje optymistyczne spojrzenie na świat, celebruje się w pełni życie. To świat bliskiego kontaktu społecznego: wspólnych posiłków, częstych spotkań, rozmów – też na owych sławnych placach, które są miejscem wspólnego cieszenia się życiem. Tamtejsza gastronomia kusi podniebienie, muzyka napawa pasją w najgłębszych zakamarkach duszy, taniec porywa w rytm radości, święta urzekają uroczystym charakterem, turystyka zachęca do rekreacji i przeżyć duchowych, a poczucie lekkości życia przywołuje miłe uczucie uśmiechu na twarzy.

Magiczny świat

Nie pozwól by ten cudowny świat Ci umknął – świat ten jest magiczny w swej postaci, jaką prezentuje, ale jest prawdziwy, a nawet, co więcej, w zasięgu Twojej ręki – postaw na oryginalną komunikację interpersonalną, w której będziesz autentycznym uczestnikiem dzięki językowi i kodom kulturowym, które on niesie. W języku hiszpańskim (kastylijskim) mówi się w Hiszpanii, ale też w znacznej części Ameryki Łacińskiej, po hiszpańsku mówi się również w Gwinei Równikowej oraz na Filipinach. Język hiszpańskim jest drugim językiem na świecie pod względem ilości posługujących się nim osób.

Czerp przyjemność z uczenia

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się uczyć z przyjemnością, dlatego że po prostu chcesz i ponieważ fascynuje Cię temat? W Akademii Anima robimy wszystko, aby każde nasze zajęcia online dostarczyły Ci nowych pomysłów i inspiracji na samodzielne poszerzanie wiedzy poza lekcjami. Język hiszpański to piękna mowa – brzmi radośnie, egzotycznie, kojarzynam się ze słońcem i brakiem stresu. Zdalna nauka to wygoda, brak konieczności poświęcania czasu na dojazd do placówki i możliwość uczestniczenia w lekcji z każdego miejsca na świecie - również z Półwyspu Iberyjskiego!

Zajęcia w Akademii Anima

  • prowadzą wykładowcy akademiccy z Uniwersytetów z całej Polski, lektorzy oraz native
  • odbywają się na wygodnej platformie online z której możesz korzystać wszędzie na świecie z komputera lub z Twojego telefonu
  • są prowadzone w niewielkich grupach 3-6 osób

Kursant w Akademii Anima otrzymuje

  • dostęp do swojej osobnej tablicy wirtualnej na której są umieszczane wszystkie materiały do lekcji (video, mp3, teksty, gry interaktywne)
  • w czasie trwania kursu stałą opiekę lektora, zawsze możesz mu zadać pytanie lub poprosić o dodatkowe ćwiczenia.
  • na życzenie nagranie z zajęć. Jeśli akurat Cię nie będzie na lekcji poproś lektora nagra dla Ciebie lekcję a ty ją odsłuchasz w wygodnym dla Ciebie terminie.
  • konsultacja metodyczna. Lektor, metodyk będzie czekać na Ciebie w najbliższy poniedziałek po wpłaceniu zadatku na kurs od 20.00 do 20.30 Adres dostępu do wirtualnego pokoju Akademii Anima zostanie wysłany do Ciebie e-mailem

Nasz kursy

Wybierz odpowiedni dla siebie poziom zaawansowania

od 640zł
16 spotkań po 60 min

Wymagania techniczne

  • komputer z przeglądarką internetową (Firefox, Chrome, Safari)
  • lub telefon komórkowy z systemem Android lub iPhone
  • łącze internetowe o szybkości minimum 4 Mbps

Terminarz zajęć

Zapisz się na newsletter

Aby być na bieżąco z nowościami, zapisz się na newsletter.

NASZA KADRA

Poznaj Naszych Specjalistów


Akademia Anima

pasja, klimat i zaangażowanie oraz efektywna nauka.

Nasi dotychczasowi uczestnicy zajęć najlepiej opisują to, czego tu doświadczyli. Oto opinie kliku z nich:

Logo akademiaanima.com
ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, a z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie twoje pytania.


579-64-53-62
anima@akademiaanima.com
facebook.com/animastrategianauki
instagram.com/anima_paniodwloskiego