Planujesz wyjazd do naszych zachodnich sąsiadów w celach zarobkowych? A może chcesz rozpocząć tam studia lub zwyczajnie lubisz odwiedzać Berlin, Drezno czy Kolonię? Niezależnie, czy chcesz podszkolić swoją znajomość języka niemieckiego w celach turystycznych, czy może po to, aby zwiększyć swoje szanse na awans, warto rozważyć naukę online w Akademii Anima!

Język niemiecki online

Czy zajęcia online to dobry pomysł na naukę? Oczywiście, że tak, ale tylko jeśli zajęcia będą odpowiednio przygotowane i prowadzone przez doświadczonego i wykwalifikowanego lektora. Założenie naszej szkoły to nie tylko przekazywanie wiedzy i informacji na temat danego języka (w tym wypadku niemieckiego), jego struktur oraz zasad wymowy. Chcemy rozbudzić w naszych kursantach miłość do mowy naszych zachodnich sąsiadów i zainteresować ich samodzielnym poszerzaniem wiedzy, czy to poprzez zagłębianie się w tamtejsze media, czy poprzez oglądanie seriali lub youtuberów lub czytanie.

Trudności w niemieckim

Jest to mowa, która ma opinię twardej i nieprzyjemnej dla ucha. Jednak, jeśli zagłębimy się w nią, usłyszymy, że wieleosób mówi dość miękko, szybko i płynnie - nie ma w tym nic strasznego! Zasady związane z gramatyką i stylistyką pozwalają na szybkie zrozumienie jak należy budować zdanie, a fakt, że w polskim używamy wiele słów, które są zapożyczone z języka naszych sąsiadów pozwala na łatwiejsze zapamiętanie znaczeń. Nauka prowadzona zdalnie to również dostęp do tablicy e-learningowej, na której znajdują się potrzebne materiały, do których można zajrzeć wdogodnej chwili.

Zalety nauki online

Czy nauka online to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie? Z pewnością - jeśli zdecydujesz się na nią w Akademii Anima! Dzięki nam, możesz brać udział w lekcji z każdego miejsca na ziemi - nieważne, czy jesteś w domu i pijesz ulubioną kawęw wygodnym fotelu, siedzisz w pociągu czy może jesteś na wycieczce – nie ominie Cię żadna lekcja, ponieważ uczestniczyć w nich możesz także przez smartfona! Jeśli jednak nie dasz rady brać udziału w danym tygodniu wystarczy poprosić lektora o nagranie całych zajęć. Wówczas poszerzysz swoją wiedzę z języka niemieckiego w dowolnej chwili.

Akademia Anima to wyjątkowe zajęcia online...

...które z pewnością na długo zapadną Ci w pamięci! Język niemiecki jeszcze nigdy nie był tak prosty i tak dostępny dla wszystkich. Z nami wypracujesz systematyczność w nauce, co pozwoli na szybkie zauważenie efektów. Lektorzy będą zawsze z chęcią odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości - czy to podczas zajęć, czy konsultacji. Znami zdobędziesz nowe umiejętności - zapraszamy!

Zajęcia w Akademii Anima

 • prowadzą wykładowcy akademiccy z Uniwersytetów z całej Polski, lektorzy oraz native
 • odbywają się na wygodnej platformie online z której możesz korzystać wszędzie na świecie z komputera lub z Twojego telefonu
 • są prowadzone w niewielkich grupach od 4 do 8 osób , prowadzimy zajęcia 2 x 60min , oraz zajęcia 1 x 90min

Kursant w Akademii Anima otrzymuje

 • dostęp do swojej osobnej tablicy wirtualnej na której są umieszczane wszystkie materiały do lekcji (video, mp3, teksty, gry interaktywne)
 • w czasie trwania kursu stałą opiekę lektora, zawsze możesz mu zadać pytanie lub poprosić o dodatkowe ćwiczenia.
 • na życzenie nagranie z zajęć. Jeśli akurat Cię nie będzie na lekcji poproś lektora nagra dla Ciebie lekcję a ty ją odsłuchasz w wygodnym dla Ciebie terminie.
 • konsultacja metodyczna. Lektor, metodyk będzie czekać na Ciebie w najbliższy poniedziałek po opłaceniu kursu o 11:00 lub 17:30 w wirtualnym pokoju Akademii Anima (link otrzymasz emailem).

Nasze atuty

 • Indywidualne podejście
 • Profesjonalizm w praktyce
 • Innowacyjność dostosowana do Twoich potrzeb
 • Nowoczesne technologie
 • Materiały autorskie
 • Żywy język
 • 100% mówienia i działania na zajęciach!
 • Dedykowana platforma na, której są zajęcia
 • Qarsztaty tematyczne
 • Cykliczne spotkania na żywo

Nasze kursy

od 700zł
15 spotkań po 60 min

Zobacz cennik >>
Wybierz odpowiedni dla siebie poziom zaawansowania

Nie wiesz na jakim poziomie językowym jesteś?

Za darmo dla Ciebie przygotowałam test poziomujący. Zapraszam Cię do wykonania testu poziomującego z języka niemieckiego. Wyniki testu w skali procentowej pokazują Ci, jaki kurs językowy w Akademii Anima jest dla Ciebie idealny.

TEST POZIOMUJĄCY

 • 0% - 25% - Poziom A1
 • 25%- 40% - Poziom A2
 • 40% - 60% - Poziom B1
 • 60% - 80% - Poziom B2
 • 80% - 100% - Poziom C1 - kurs indywidualny

Wymagania techniczne

 • komputer z przeglądarką internetową (Firefox, Chrome, Safari)
 • lub telefon komórkowy z systemem Android lub iPhone
 • łącze internetowe o szybkości minimum 4 Mbps

NASZA KADRA

Poznaj Naszych Specjalistów

BLOG

Razem możemy więcej ... czyli o sile realizowania marzeń!

Co się stanie, gdy w jednym miejscu zgromadzimy dziesiątki pasjonatów języka włoskiego? I to pasjonatów nie byle jakich, bo na co dzień dzielących się swoim zamiłowaniem z uczniami oraz wierzących, że to co robią ma sens i można to robić jeszcze lepiej. O tym mieli okazję przekonać się uczestnicy I edycji Kongresu dla Nauczycieli Języka Włoskiego organizowanego przez Akademię Anima, który w tym roku odbywał się pod hasłem „Razem możemy więcej”. Czytaj dalej...

 • Zobacz więcej
Razem możemy więcej

Właśnie takie hasło przyświeca Kongresowi nauczycieli języka włoskiego, który odbędzie się w Krakowie już 22 października. To pierwsze takie wydarzenie od wielu lat, skierowane do włoskich lektorów-pasjonatów. Kongres jest przestrzenią spotkań dla wszystkich, którzy zajmują się nauką języka włoskiego. Nieważne, czy jesteś nauczycielem w placówce oświatowej, lektorem w szkole językowej, a może sam prowadzisz zajęcia dla swoich uczniów - jeśli tylko chcesz doskonalić swoje kompetencje - to wydarzenie jest skierowane do Ciebie. Gwarantujemy dawkę inspiracji, które pomogą Ci w jeszcze lepszym prowadzeniu zajęć i promowaniu włoskiej kultury wśród uczniów, bo to o nich w tym wszystkim chodzi. Czytaj dalej...

 • Zobacz więcej
Live z Markiem Zagańczykiem

16 lutego w Akademii Anima rozmawiałam z Markiem Zagańczykiem, podróżnikiem, pisarzem i wydawcą. Rozmawialiśmy o wyprawach do Włoch, o pisaniu o podróżowaniu i podróżach literackich. O ukojeniu, jakie może nam dać literatura, szczególne ta pełna namysłu, oderwana od tu i teraz,traktująca o obrazach czy budowlach pamiętających splendor dworu Medyceuszy i cichą pracownię Piera della Francesca. Słowem, czysty eskapizm :) Czytaj dalej...

 • Zobacz więcej


Akademia Anima

pasja, klimat i zaangażowanie oraz efektywna nauka.

Nasi dotychczasowi uczestnicy zajęć najlepiej opisują to, czego tu doświadczyli. Oto opinie kilku z nich:

Logo akademiaanima.com
ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, a z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie twoje pytania.


579-645-362
anima@akademiaanima.com
facebook.com/animastrategianauki
instagram.com/anima_paniodwloskiego
Wysyłając do nas wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na zasadach określonych w polityce prywatności.