Kurs dla każdego

Konwersacje
językowe

angielski – włoski - niemiecki – rosyjski

Na spotkaniach przez Internet oszczędzasz czas szlifując wybrany język z lektorem. Zacznij mówić płynniej i odważniej w wybranym przez Ciebie języku poczuj się swobodnie rozmawiając z native speakerem i zacznij uczyć się języka z pasją.
ZAPISZ SIĘ
Zapisz się już teraz. Kurs rozpocznie się
gdy zapiszą się 4 osoby.

Zobacz, co zyskasz dołączając do Akademii Anima.

Marzy Ci się kurs, na który nie trzeba by biegać ani wracać po nocy?
Zajęcia w małej grupie, żeby móc pokonać swoją nieśmiałość mówienia?
Angażujące i ciekawe prace domowe zgodne z Twoimi zainteresowaniami?
Wszystko jeszcze najlepiej gdyby było pod fachowym okiem wykwalifikowanego lektora?

Poczytaj, dlaczego dotychczasowe kursy nie spełniały Twoich oczekiwań. Dowiedz się jak wyglądają zajęcia i co dodatkowo otrzymasz w pakiecie.

Dołącz teraz!

Właśnie trwają zapisy na Konwersacje, które możesz już rozpocząć za 2 tygodnie

Znasz ten ból?

Jeśli znasz już choć trochę język obcy to na pewno znasz ten ból, gdy musisz coś powiedzieć w tym języku.
Wszystko jedno, czy to na wakacjach za granicą, czy z zagranicznym partnerem zawodowym. A może nawet na ulicy cudzoziemiec zapyta się Ciebie jak trafić na Stare Miasto?
Jedno pytanie i już mokre całe plecy.… wiesz, jak powiedzieć po polsku, ale w języku Twojego rozmówcy … prędko szukasz w głowie słów … byleby się nie ośmieszyć … a jak mnie nie zrozumie … czemu ja ciągle odkładam naukę tego języka na potem … Obiecujesz sobie, że od następnego semestru zapiszesz się na kurs w szkole językowej. Nawet Ci się to udaje. Sukces! … wydawałoby się … …bo trzeba było zostać dłużej w pracy, pojechać w delegację, zająć się chorym domownikiem…
W końcu rezygnujesz z kursu, bo wszyscy są już daleko do przodu z materiałem, a Ty … no przecież pierwsze dwie lekcje były całkiem przyjemne … i tak semestr dobiegł końca a Twoje postępy językowe nie zdążyły się rozkręcić …

wygodnie, z motywacją, kameralnie

z dowolnego miejsca na świecie
zajęcia w „pokoju internetowym”, czyli jesteś u siebie w domu, bądź w parku, czy gdziekolwiek. Starczy, żeby być przed komputerem. Łączysz się z innymi uczestnikami i z lektorem.
kameralne grupy
na zajęciach jest Was około 6 osób. Dzięki temu każdy z Was ma szansę i czas się wypowiedzieć, a lektor zwrócić uwagę na to, co mówisz.
lektorzy z doświadczeniem
zdaniem lektora jest zachęcić Cię do mówienia, pomóc pokonać barierę niepewności. Lektor pomoże Ci odkryć drzemiącą w Tobie wiedzę i udoskonali Twój warsztat językowy.

i w końcu z efektem dzięki ….

Wykwalifikowani lektorzy oraz native speakerzy pomogą Ci zagłębić się w tajniki wybranego przez Ciebie języka. Raz w tygodniu spotykasz się ze swoją grupą w wirtualnym pokoju.
przed zajęciami
Lektor przygotowuje dla Ciebie materiały przed zajęciami, żeby Cię zapoznać z tematem. Często też będzie wymagać od Ciebie przygotowania konkretnego materiału na zajęcia.
w trakcie zajęć
Jedne zajęcia to 60 minut Twojej efektywnej pracy w zaangażowanej grupie. Spora część zajęć to konwersacje na zadany wcześniej temat. Lektor zadaje pytania zachęcające do rozmowy i zagłębienia się w temat. Wprowadzane też są nowe słowa i zwroty dotyczące danego tematu. Jeśli jest taka potrzeba, omawiacie również różne zagadnienia gramatyczne.
po zajęciach
Po każdych zajęciach otrzymasz materiał audio (plik mp3) z zajęć Waszej grupy. Pozwoli Ci to osłuchać się ze słownictwem z danego tematu i efektywnie powtórzyć materiał. Dodatkowo po każdych zajęciach otrzymujesz zestawienie zwrotów, których uczyliście się na lekcji. Nawet Twoje chaotyczne notatki nie zapobiegną efektywnym powtórkom.
ucz się z przyjemnością
Zainteresowanie się danym tematem sprawi, że poczujesz się jak na spotkaniu z ciekawymi ludźmi rozmawiającymi o wciągającym Was wszystkich temacie. Dobre samopoczucie wpływa na łatwiejsze i szybsze przyswajanie wiedzy.
otwarcie na nowości
W Waszej grupie pracujecie na materiałach zaczerpniętych z oryginalnych językowych materiałów. Lektor czuwa nad odpowiednim poziomem i źródłami materiałów dającymi Wam rzetelną wiedzę.

Jak możesz dołączyć do Akademii Anima i już zaraz rozpocząć konwersacje w Twoim wymarzonym języku: Możesz zapisać się wypełniając formularz kontaktowy lub skontaktować się osobiście. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Zajęcia rozpoczynają się niezwłocznie po zebraniu się grupy 4 osób z danego języka i poziomu.

Dla kogo?

Od dawna chcesz wrócić do nauki języka obcego, brak Ci jednak czasu na dojazdy na kursy językowe? Mam dla Ciebie wygodną propozycję. Kurs konwersacyjny online na Twoim poziomie zaawansowania.

Cele kursu

Lektor pomoże Ci odkryć drzemiącą w Tobie wiedzę i udoskonali Twój warsztat. Zaczniesz mówić w języku obcym bez obaw. Poznasz wiele nowych konstrukcji i wyrażeń.

Bonusy

  • Po każdych zajęciach otrzymasz emaila ze słownictwem z ostatniej lekcji.
  • Każdą lekcję będziesz mógł przesłuchać w dowolnej chwili (materiał mp3).

Zajęcia

Zajęcia z lektorem obywają się raz w tygodniu online - 60 min na platformie do której link na maila otrzymasz po zapisie i opłaceniu abonamentu. Pierwsze zajęcia rozpoczynamy 15 minut wcześnie w celu sprawdzenia kwestii technicznych.

Początek kursu: każdego 1 dnia miesiąca.
Termin zajęć:
j. włoski - grupa A2 - poniedziałki 18.00-19.00, grupa B2 - środa 20.00-21.00
j. angielski - wtorki 20:30 - 21:30
j. niemiecki - poniedziałki 19:00 - 20:00
j. rosyjski - czwartki 20:30-21:30

Wymagania techniczne

  • komputer z przeglądarką internetową (Firefox, Chrome, Safari)
  • lub telefon komórkowy z systemem Android lub iPhone
  • łącze internetowe o szybkości minimum 4 Mbps

WARIANTY ORAZ CENY

Wybierz ofertę najlepszą dla Ciebie

abonament

140zł / 1 miesiąc

  • język rosyjski
abonament

140zł / 1 miesiąc

  • język włoski
abonament

140zł / 1 miesiąc

  • język angielski
abonament

140zł / 1 miesiąc

  • język niemiecki

Anima – Akademia z duszą

„Anima” to po włosku „dusza” i taka jest też ta Akademia.
Spotkania językowe to nie tylko nauka, ale też wnikanie w kulturę danego kraju. Czujesz, że w końcu zaczynasz rozumieć ten język. Język to nie tylko słownictwo, to również kultura, historia, ludzie i przede wszystkim życie. Wiesz, każda narodowość ma swój temperament. Zaproszeni do współpracy lektorzy i native speakerzy podzielą się z Tobą swoją pasją do języka, poznasz liczne ciekawostki, smaczki językowe i kulturowe, których nie dowiesz się z podręczników.

Jestem Ania i czuwam nad Akademią Anima.
Osobiście zakochana w języku Włoskim chcę dzielić się swoją pasją z innymi, chętnymi zdobywania wiedzy językowej pasjonatami, takimi jak Ty. Pomagam w nauce języka włoskiego skutecznie i z przyjemnością. Organizuję warsztaty i spotkania dla pasjonatów Włoch i języka włoskiego. Dla nauczycieli języków obcych prowadzę szkolenia z e-learningu.

Po prostu, robię to, co kocham!
Żeby umożliwić Ci naukę nie tylko włoskiego, zaprosiłam do współpracy lektorów z języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Razem tworzymy zespół, który podzieli się z Tobą nie tylko wiedzą językową, ale i kulturową. W kameralnych grupach rozwiniesz językowe skrzydła.

NASZA KADRA

Poznaj Naszych Specjalistów

Elena foto

Elena

native speaker - język włoski

Nauczycielka języka włoskiego jako obcego. Mieszka w Mediolanie, Pracuje jako korektor tekstów dla wydawnictwa Feltrinelli.

Natalia foto

Natalia

trener języka angielskiego

Trener językowy z 8-letnim doświadczeniem w Wielkiej Brytanii i Ameryce, tłumacz symultaniczny i pasjonatka angielskiej kultury, meksykańskiej kuchni, kina Quentin Tarantina oraz sztuki, a w szczególności fotografii.


Akademia Anima

pasja, klimat i zaangażowanie oraz efektywna nauka.

Nasi dotychczasowi uczestnicy zajęć najlepiej opisują to, czego tu doświadczyli. Oto opinie kliku z nich:
ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, a z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie twoje pytania.


579-64-53-62
anima@akademiaanima.com
facebook.com/animastrategianauki
instagram.com/anima_paniodwloskiego
Imię i nazwisko jest wymagane.
Email jest wymagany.
Numer telefonu jest wymagany.
Wiadomość jest wymagane.