Kurs konwersacyjny - Język włoski na poziomie A1 lub B1 ONLINE - Akademia Anima
Konwersacje językowe - kurs języka włoskiego ONLINE

Kurs języka włoskiego ONLINE Konwersacje
językowe
dla osób ze znajomością języka włoskiego
na poziomie A1 lub B1

Nowe grupy rozpoczynają zajęcia w październiku lub lutym. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w grupie do 5-6 osób online.

Zapisz się na darmową konsultację

Sprawdź czy odpowiada Ci nauka ONLINE.
ZAPISZ SIĘ
JUŻ TERAZ

Zobacz, co zyskasz dołączając do Akademii Anima.

Marzy Ci się kurs, na który nie trzeba by biegać ani wracać po nocy?
Zajęcia w małej grupie, żeby móc pokonać swoją nieśmiałość mówienia?
Angażujące i ciekawe prace domowe zgodne z Twoimi zainteresowaniami?
Wszystko jeszcze najlepiej gdyby było pod fachowym okiem wykwalifikowanego lektora?

Poczytaj, dlaczego dotychczasowe kursy nie spełniały Twoich oczekiwań. Dowiedz się jak wyglądają zajęcia i co dodatkowo otrzymasz w pakiecie.

Dołącz teraz!

Znasz ten ból?

Jeśli znasz już choć trochę język obcy to na pewno znasz ten ból, gdy musisz coś powiedzieć w tym języku.
Wszystko jedno, czy to na wakacjach za granicą, czy z zagranicznym partnerem zawodowym. A może nawet na ulicy cudzoziemiec zapyta się Ciebie jak trafić na Stare Miasto?
Jedno pytanie i już mokre całe plecy.… wiesz, jak powiedzieć po polsku, ale w języku Twojego rozmówcy … prędko szukasz w głowie słów … byleby się nie ośmieszyć … a jak mnie nie zrozumie … czemu ja ciągle odkładam naukę tego języka na potem … Obiecujesz sobie, że od następnego semestru zapiszesz się na kurs w szkole językowej. Nawet Ci się to udaje. Sukces! … wydawałoby się … …bo trzeba było zostać dłużej w pracy, pojechać w delegację, zająć się chorym domownikiem…
W końcu rezygnujesz z kursu, bo wszyscy są już daleko do przodu z materiałem, a Ty … no przecież pierwsze dwie lekcje były całkiem przyjemne … i tak semestr dobiegł końca a Twoje postępy językowe nie zdążyły się rozkręcić …

wygodnie, z motywacją, kameralnie

z dowolnego miejsca na świecie
zajęcia w „pokoju internetowym”, czyli jesteś u siebie w domu, bądź w parku, czy gdziekolwiek. Starczy, żeby być przed komputerem. Łączysz się z innymi uczestnikami i z lektorem.
kameralne grupy
na zajęciach jest Was około 6 osób. Dzięki temu każdy z Was ma szansę i czas się wypowiedzieć, a lektor zwrócić uwagę na to, co mówisz.
lektorzy z doświadczeniem
zdaniem lektora jest zachęcić Cię do mówienia, pomóc pokonać barierę niepewności. Lektor pomoże Ci odkryć drzemiącą w Tobie wiedzę i udoskonali Twój warsztat językowy.

i w końcu z efektem dzięki ….

Wykwalifikowani lektorzy oraz native speakerzy pomogą Ci zagłębić się w tajniki wybranego przez Ciebie języka. Raz w tygodniu spotykasz się ze swoją grupą w wirtualnym pokoju.
przed zajęciami
Lektor przygotowuje dla Ciebie materiały przed zajęciami, żeby Cię zapoznać z tematem. Często też będzie wymagać od Ciebie przygotowania konkretnego materiału na zajęcia.
w trakcie zajęć
Jedne zajęcia to 60 minut Twojej efektywnej pracy w zaangażowanej grupie. Spora część zajęć to konwersacje na zadany wcześniej temat. Lektor zadaje pytania zachęcające do rozmowy i zagłębienia się w temat. Wprowadzane też są nowe słowa i zwroty dotyczące danego tematu. Jeśli jest taka potrzeba, omawiacie również różne zagadnienia gramatyczne.
po zajęciach
Po każdych zajęciach otrzymasz materiał audio (plik mp3) z zajęć Waszej grupy. Pozwoli Ci to osłuchać się ze słownictwem z danego tematu i efektywnie powtórzyć materiał. Dodatkowo po każdych zajęciach otrzymujesz zestawienie zwrotów, których uczyliście się na lekcji. Nawet Twoje chaotyczne notatki nie zapobiegną efektywnym powtórkom.
ucz się z przyjemnością
Zainteresowanie się danym tematem sprawi, że poczujesz się jak na spotkaniu z ciekawymi ludźmi rozmawiającymi o wciągającym Was wszystkich temacie. Dobre samopoczucie wpływa na łatwiejsze i szybsze przyswajanie wiedzy.
otwarcie na nowości
W Waszej grupie pracujecie na materiałach zaczerpniętych z oryginalnych językowych materiałów. Lektor czuwa nad odpowiednim poziomem i źródłami materiałów dającymi Wam rzetelną wiedzę.

Jak możesz dołączyć do Akademii Anima i już zaraz rozpocząć konwersacje w Twoim wymarzonym języku: Możesz zapisać się wypełniając formularz kontaktowy lub skontaktować się osobiście. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Zajęcia rozpoczynają się niezwłocznie po zebraniu się grupy 4 osób z danego języka i poziomu.

Dla kogo?

Od dawna chcesz wrócić do nauki języka obcego, brak Ci jednak czasu na dojazdy na kursy językowe? Mam dla Ciebie wygodną propozycję. Kurs konwersacyjny online na Twoim poziomie zaawansowania.

Cele kursu

Lektor pomoże Ci odkryć drzemiącą w Tobie wiedzę i udoskonali Twój warsztat. Zaczniesz mówić w języku obcym bez obaw. Poznasz wiele nowych konstrukcji i wyrażeń.

Bonusy

  • Dostęp do nowoczesnej platformy edukacyjnej notatkizlekcji.pl
  • Indywidualna konsultacja metodyczna - odbywać sie będzie zawsze w najbliższy poniedziałek po zapłaceniu zadatku od 20.00 do 20.30 w wirtualnym pokoju Akademii Anima (link otrzymasz emailem).
    Ze względów organizacyjnych konsultacja metodyczna uznawana jest za zrealizowaną, nawet jeśli słuchacz/kursant się na niej nie pojawi. ZAPISZ SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ

Zajęcia

Każdy uczestnik otrzyma możliwość cotygodniowych spotkań w grupie do 5-6 osób online na platformie zoom.us.

Początek kursu: nowe grupy rozpoczynają zajęcia w październiku lub lutym.
Czas trwania: 16 spotkań po 60min, godzina lekcyjna to 45min
Termin zajęć:
j. włoski - grupa A2 - do ustalenia
j. włoski - grupa B2 - do ustalenia

Wymagania techniczne

  • komputer z przeglądarką internetową (Firefox, Chrome, Safari)
  • lub telefon komórkowy z systemem Android lub iPhone
  • łącze internetowe o szybkości minimum 4 Mbps

Poznaj Naszych Specjalistów

Prowadzący zajęcia


Akademia Anima

pasja, klimat i zaangażowanie oraz efektywna nauka.

Nasi dotychczasowi uczestnicy zajęć najlepiej opisują to, czego tu doświadczyli. Oto opinie kliku z nich:

Logo akademiaanima.com
ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, a z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie twoje pytania.


579-64-53-62
anima@akademiaanima.com
facebook.com/animastrategianauki
instagram.com/anima_paniodwloskiego