Dlaczego warto mówić po hiszpańsku?

Ponieważ, tak jak też inne języki obce, język ten poszerza horyzonty intelektualne – z perspektywy obcego języka widzimy świat szerzej, ale i inaczej dzięki różnym sformułowaniom w obrębie samego języka, ale i przez pryzmat całego bogactwa kulturowego, które on ze sobą niesie. Gdy mówisz po hiszpańsku, to tak jakbyś miał w ręku czarodziejskie narzędzie, które pozwoli Ci rozmawiać z ludźmi z części świata dla nas egzotycznych cywilizacyjnie i geograficznie.

Bądź bardziej optymistyczny

To właśnie między innymi w krajach hiszpańskojęzycznych dominuje optymistyczne spojrzenie na świat, celebruje się w pełni życie. To świat bliskiego kontaktu społecznego: wspólnych posiłków, częstych spotkań, rozmów – też na owych sławnych placach, które są miejscem wspólnego cieszenia się życiem. Tamtejsza gastronomia kusi podniebienie, muzyka napawa pasją w najgłębszych zakamarkach duszy, taniec porywa w rytm radości, święta urzekają uroczystym charakterem, turystyka zachęca do rekreacji i przeżyć duchowych, a poczucie lekkości życia przywołuje miłe uczucie uśmiechu na twarzy.

Magiczny świat

Nie pozwól by ten cudowny świat Ci umknął – świat ten jest magiczny w swej postaci, jaką prezentuje, ale jest prawdziwy, a nawet, co więcej, w zasięgu Twojej ręki – postaw na oryginalną komunikację interpersonalną, w której będziesz autentycznym uczestnikiem dzięki językowi i kodom kulturowym, które on niesie. W języku hiszpańskim (kastylijskim) mówi się w Hiszpanii, ale też w znacznej części Ameryki Łacińskiej, po hiszpańsku mówi się również w Gwinei Równikowej oraz na Filipinach. Język hiszpańskim jest drugim językiem na świecie pod względem ilości posługujących się nim osób.

Czerp przyjemność z uczenia

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się uczyć z przyjemnością, dlatego że po prostu chcesz i ponieważ fascynuje Cię temat? W Akademii Anima robimy wszystko, aby każde nasze zajęcia online dostarczyły Ci nowych pomysłów i inspiracji na samodzielne poszerzanie wiedzy poza lekcjami. Język hiszpański to piękna mowa – brzmi radośnie, egzotycznie, kojarzynam się ze słońcem i brakiem stresu. Zdalna nauka to wygoda, brak konieczności poświęcania czasu na dojazd do placówki i możliwość uczestniczenia w lekcji z każdego miejsca na świecie - również z Półwyspu Iberyjskiego!

Zajęcia w Akademii Anima

 • prowadzą wykładowcy akademiccy z Uniwersytetów z całej Polski, lektorzy oraz native
 • odbywają się na wygodnej platformie online z której możesz korzystać wszędzie na świecie z komputera lub z Twojego telefonu
 • są prowadzone w niewielkich grupach, zajęcia 60min 3-6 osób, zajęcia 90min 4-6 osób

Kursant w Akademii Anima otrzymuje

 • dostęp do swojej osobnej tablicy wirtualnej na której są umieszczane wszystkie materiały do lekcji (video, mp3, teksty, gry interaktywne)
 • w czasie trwania kursu stałą opiekę lektora, zawsze możesz mu zadać pytanie lub poprosić o dodatkowe ćwiczenia.
 • na życzenie nagranie z zajęć. Jeśli akurat Cię nie będzie na lekcji poproś lektora nagra dla Ciebie lekcję a ty ją odsłuchasz w wygodnym dla Ciebie terminie.
 • konsultacja metodyczna. Lektor, metodyk będzie czekać na Ciebie w najbliższy poniedziałek po opłaceniu kursu od 18:00 w wirtualnym pokoju Akademii Anima (link otrzymasz emailem).

Nasze kursy

od 640zł
16 spotkań po 60 min

Wybierz odpowiedni dla siebie poziom zaawansowania

Nie wiesz na jakim poziomie językowym jesteś?

Za darmo dla Ciebie przygotowałam test poziomujący. Zapraszam Cię do wykonania testu poziomującego z języka hiszpańskeigo. Wyniki testu w skali procentowej pokazują Ci, jaki kurs językowy w Akademii Anima jest dla Ciebie idealny.

TEST POZIOMUJĄCY

 • 0% - 25% - Poziom A1
 • 25%- 40% - Poziom A2
 • 40% - 60% - Poziom B1
 • 60% - 80% - Poziom B2
 • 80% - 100% - Poziom C1 - kurs indywidualny

Wymagania techniczne

 • komputer z przeglądarką internetową (Firefox, Chrome, Safari)
 • lub telefon komórkowy z systemem Android lub iPhone
 • łącze internetowe o szybkości minimum 4 Mbps

NASZA KADRA

Poznaj Naszych Specjalistów


Akademia Anima

pasja, klimat i zaangażowanie oraz efektywna nauka.

Nasi dotychczasowi uczestnicy zajęć najlepiej opisują to, czego tu doświadczyli. Oto opinie kilku z nich:

Logo akademiaanima.com
ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, a z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie twoje pytania.


579-645-362
anima@akademiaanima.com
facebook.com/animastrategianauki
instagram.com/anima_paniodwloskiego
Wysyłając do nas wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na zasadach określonych w polityce prywatności.