Akademia Anima to wyjątkowa szkoła

To szkoła, w której poznasz tajniki języka obcego bez konieczności wychodzenia z domu. Nasze zajęcia odbywają się online, co z pewnością zwiększy komfort naszych słuchaczy, nie tylko jeśli chodzi o brak konieczności dojazdu do siedzi by, ale również możliwość uczestniczenia w lekcjach tak, jak chcesz – z herbatą lub kawą, w wygodnych ubraniach lub w przypadku konieczności wyjazdu, z drugiego końca Europy.

Nauka języka angielskiego

Pasja to coś, co odróżnia nas od innych placówek, które przekazują suchą wiedzę na temat gramatyki i wymowy. Chcemy zaszczepić w naszych uczniach miłość do mowy Brytyjczyków i Amerykanów - dzięki temu, każdy z naszych kursantów będzie chętnie uczestniczył w zajęciach online oraz samodzielnie poszerzał swoją wiedzę. Indywidualne podejście dokażdego pozwala na odpowiednie dobieranie materiałów oraz dostosowanie rytmu i sposobu prowadzenia lekcji online dowymagań danej osoby - dzięki temu, poznawanie kolejnych zasad gramatycznych nie jest wcale nudne! Proponujemy takie zajęcia, na których zapomnisz o tym, że uczysz się kolejnych słówek - a wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie.

Czy angielski jest łatwy?

Wiele osób może zadawać sobie to pytanie przed rozpoczęciem nauki. Z pewnością angielski nie jest okropnie trudny – brak tu odmiany rzeczowników przez przypadki, nie ma tak dużo wyjątków w porównaniu do polskiego, a zasady gramatyczne są dość przejrzyste. Jednak nie należy nastawiać się na to, że umiejętność porozumiewania się przyjdzie łatwo i szybko. Angielski, jak każdy język, wymaga systematyczności oraz wytrwałości. Rolą nauczyciela jest przekazywanie wiedzy, objaśnianie zawiłości i wyłapywanie i poprawianie błędów uczniów, zanim zdążą się one utrwalić.

Nauka online

Lektorzy prowadzący zajęcia w Akademii Anima to często native speakerzy oraz pracownicy akademiccy. Służą oni ciągłym wsparciem, jeśli chodzi o pomoc w trakcie zajęć oraz są dostępni online w ramach konsultacji metodycznych w wybranych godzinach - można wówczas zgłosić się do nich na platformie i jeszcze raz poprosić o wyjaśnienie danego zagadnienia lub rozwianie wątpliwości. Nauczyciele są po to, żeby pomagać kursantom w zdobywaniu wiedzy z zakresu języka angielskiego – nie po to, żeby wytykać im błędy!

Akademia Anima to miejsce, gdzie nauka spotyka się z pasją. Dzięki naszym zajęciom języka angielskiego online, możesz uczyć się z każdego miejsca na ziemi! Zapraszamy - jesteśmy pewni, że rozbudzimy w Tobie zainteresowanie najpopularniejszym językiem na świecie!

Zajęcia w Akademii Anima

 • prowadzą wykładowcy akademiccy z Uniwersytetów z całej Polski, lektorzy oraz native
 • odbywają się na wygodnej platformie online z której możesz korzystać wszędzie na świecie z komputera lub z Twojego telefonu
 • są prowadzone w niewielkich grupach, zajęcia 60min 3-6 osób, zajęcia 90min 4-6 osób

Kursant w Akademii Anima otrzymuje

 • dostęp do swojej osobnej tablicy wirtualnej na której są umieszczane wszystkie materiały do lekcji (video, mp3, teksty, gry interaktywne)
 • w czasie trwania kursu stałą opiekę lektora, zawsze możesz mu zadać pytanie lub poprosić o dodatkowe ćwiczenia.
 • na życzenie nagranie z zajęć. Jeśli akurat Cię nie będzie na lekcji poproś lektora nagra dla Ciebie lekcję a ty ją odsłuchasz w wygodnym dla Ciebie terminie.
 • konsultacja metodyczna. Lektor, metodyk będzie czekać na Ciebie w najbliższy poniedziałek po opłaceniu kursu od 18:00 w wirtualnym pokoju Akademii Anima (link otrzymasz emailem).

Nasze kursy

od 640zł
16 spotkań po 60 min

Wybierz odpowiedni dla siebie poziom zaawansowania

Nie wiesz na jakim poziomie językowym jesteś?

Za darmo dla Ciebie przygotowałam test poziomujący. Zapraszam Cię do wykonania testu poziomującego z języka angielskiego. Wyniki testu w skali procentowej pokazują Ci, jaki kurs językowy w Akademii Anima jest dla Ciebie idealny.

TEST POZIOMUJĄCY

 • 0% - 25% - Poziom A1
 • 25%- 40% - Poziom A2
 • 40% - 60% - Poziom B1
 • 60% - 80% - Poziom B2
 • 80% - 100% - Poziom C1 - kurs indywidualny

Wymagania techniczne

 • komputer z przeglądarką internetową (Firefox, Chrome, Safari)
 • lub telefon komórkowy z systemem Android lub iPhone
 • łącze internetowe o szybkości minimum 4 Mbps

NASZA KADRA

Poznaj Naszych Specjalistów


Akademia Anima

pasja, klimat i zaangażowanie oraz efektywna nauka.

Nasi dotychczasowi uczestnicy zajęć najlepiej opisują to, czego tu doświadczyli. Oto opinie kilku z nich:

Logo akademiaanima.com
ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, a z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie twoje pytania.


579-645-362
anima@akademiaanima.com
facebook.com/animastrategianauki
instagram.com/anima_paniodwloskiego
Wysyłając do nas wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na zasadach określonych w polityce prywatności.