Razem możemy więcej

22-09-2022

Właśnie takie hasło przyświeca Kongresowi nauczycieli języka włoskiego, który odbędzie się w Krakowie już 22 października. To pierwsze takie wydarzenie od wielu lat, skierowane do włoskich lektorów-pasjonatów.

Kongres jest przestrzenią spotkań dla wszystkich, którzy zajmują się nauką języka włoskiego. Nieważne, czy jesteś nauczycielem w placówce oświatowej, lektorem w szkole językowej, a może sam prowadzisz zajęcia dla swoich uczniów - jeśli tylko chcesz doskonalić swoje kompetencje - to wydarzenie jest skierowane do Ciebie. Gwarantujemy dawkę inspiracji, które pomogą Ci w jeszcze lepszym prowadzeniu zajęć i promowaniu włoskiej kultury wśród uczniów, bo to o nich w tym wszystkim chodzi.

Dlaczego warto się zapisać?

Udział w kongresie gwarantuje przede wszystkim olbrzymią dawkę wiedzy, którą podczas wykładów i warsztatów w języku polskim lub włoskim podzielą się nasi prelegenci. Chcemy, aby uczestnicy mogli rozwijać kompetencje związane z różnymi aspektami nauczania, dlatego do współpracy zaprosiliśmy profesjonalistów specjalizujących się w różnorodnych dziedzinach. Wśród nich są m.in. redaktor naczelny Gazzetta Italia - Sebastiano Giorgi, twórca gier językowych - Agnieszka Iwanicka, wykładowca Uniwersytetu Łódzkiego - Ilario Cola czy dyrektor szkół sportowych, a jednocześnie tłumacz i wykładowca akademicki - Ewelina Greszczuk-Sokół. Z kolei uczestnictwo w panelu dyskusyjnym z naszymi prelegentami daje możliwość skonfrontowania swojej dotychczasowej ścieżki zawodowej z doświadczeniami innych lektorów języka włoskiego, które mogą stać się dla prawdziwym motorem do dalszych działań. Dodatkowo w trakcie kongresu możesz zapoznać się z ofertą dydaktyczną wydawnictw. Skrojone na miarę twoich uczniów materiały i pomoce naukowe to w końcu duża część codziennej pracy.

Równie ważny jest kontakt i możliwość swobodnej rozmowy z pozostałymi uczestnikami. Każdy z nauczycieli posiada coś wyjątkowego - osobiste doświadczenie w nauczaniu, którym może dzielić się z innymi. Nasz kongres jest doskonałą przestrzenią do wymiany informacji i czerpania wzajemnych inspiracji. W końcu nikt nie zrozumie lepiej Twoich zawodowych rozterek niż drugi nauczyciel, a doświadczenie wzajemnego wsparcia potrafi dodać skrzydeł. Razem naprawdę można lepiej i więcej.

Kto za tym stoi?

Za całe przedsięwzięcie odpowiada szkoła językowa Akademia Anima. Jej założycielka - Anna Kondraciuk, czerpiąc ze swojego doświadczenia w szkoleniu nauczycieli (prowadzi cenione wykłady i warsztaty dotyczących nauczania języków obcych, a także spotkania metodyczne czy lekcje pokazowe), organizuje wydarzenie, które pomoże Ci w zawodowym rozwoju.

Dołącz do nas

Już ponad 70 osób zapisało się na Kongres nauczycieli języka włoskiego! Każda osoba to oznaka zaufania do naszej szkoły, które bardzo nas cieszy. Jeśli chcesz być jedną z nich, zapisz się korzystając z formularza na naszej stronie internetowej.

Zapisując się do końca września możesz skorzystać z promocyjnej ceny (120 zamiast 160 zł).
KLIKJNIJ, ABY DOŁĄCZYĆ
Logo akademiaanima.com
ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, a z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie twoje pytania.


579-645-362
anima@akademiaanima.com
facebook.com/animastrategianauki
instagram.com/anima_paniodwloskiego
Wysyłając do nas wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na zasadach określonych w polityce prywatności.