Lekcje online wady i zalety

19-05-2021

Jaka jest przewaga lekcji online od lekcji stacjonarnych w budynku szkoły? Każdy kto chodził na kursy online wie, że to czysta przyjemność, różnorodne materiały, rzetelna nauka i oszczędność czasu i pieniędzy.

Czytaj dalej...

Webinar - Odśwież swój niemiecki na wiosnę.

29-04-2021

Czasowniki rozdzielnie złożone z języka niemieckiego raz a dobrze. Tak, to możliwe. Na spotkaniu LIVE online na naszym fanpage Akademia Anima - strategia nauki języków obcych wyjaśniamy wszelkie wątpliwości, tłumaczymy i ćwiczymy ten materiał gramatyczny z języka niemieckiego. Dodatkowo przygotowaliśmy ćwiczenia online na naszej platformie e-learningowej abyście sami w wolnym czasie mogli je przerobić tutaj link do materiałów ćwiczeń i PDF

POBIERZ MATERIAŁY.

Język niemiecki w naszej szkole językowej to sama przyjemność. Ucz się skutecznie z profesjonalistami w zaciszu swojego domu. Zapraszamy.

Czy warto uczyć się języka włoskiego?

26-03-2021

Cały świat rozmawia po hiszpańsku, angielsku i mandaryńsku, a w języku włoskim rozmawiają tylko we Włoszech, no i trochę w Szwajcarii i Albanii. Jakby tego było mało prawie każdy Włoch mówi trochę po angielsku, więc po co właściwie uczyć się języka włoskiego?

Czytaj dalej...

Webinar - Włoszki, które odmieniły świat.

11-03-2021

Z okazji Dnia kobiet rozmawialiśmy o Włoszkach, które miały wpływ na nasz świat. Było bardzo dużo ciekawych informacji. Ciekawe czy wiecie, że można mieć coś lepszego do roboty niż odebranie oskara. Zpraszamy do nagrania z webinaru.

Jednocześnie dziękujemy firmom, które wsparły naszą akcje i obdarowały uczestników prezentami.

Webinar - Poznaj swój mózg i rozkoszuj się swobodą używania języka obcego

11-02-2021

Co sprawia, że lepiej, szybciej i łatwiej uczysz się języków obcych? Świadomość swoich cech i typu osobowości. Wiedza na temat swoich stylów poznawania świata!

Nawet najlepiej przygotowany program nauczania oraz metody pracy na lekcji nie będą idealne jeśli nie będą umiejętnie przez Ciebie wykorzystane.

Logo akademiaanima.com
ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, a z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie twoje pytania.


579-645-362
anima@akademiaanima.com
facebook.com/animastrategianauki
instagram.com/anima_paniodwloskiego
Wysyłając do nas wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na zasadach określonych w polityce prywatności.