Kuchnia sycylijska - 5 top smaków

14-06-2021

Kuchnia sycylijska jest bogata w różnorodne smaki. Znajdziemy w niej wiele dań na bazie owoców morza, w tym alg, charakterystyczne kulki ryżowe (arancini), a także rozkoszne słodkości, takie jak pastiera, casata i cannolo, zrobione z ricotty. A czy wiedzieliściej, w jaki sposób Sycylijczycy jedzą lody? W bułce! Nie, to nie żart. A ten charakterystyczny przysmak nazywają brioche con gelato. To nie jest jednak koniec ciekawych sycylijskich zwyczajów.

Czytaj dalej...

Lekcje online wady i zalety

19-05-2021

Jaka jest przewaga lekcji online od lekcji stacjonarnych w budynku szkoły? Każdy kto chodził na kursy online wie, że to czysta przyjemność, różnorodne materiały, rzetelna nauka i oszczędność czasu i pieniędzy.

Czytaj dalej...

Webinar - Odśwież swój niemiecki na wiosnę.

29-04-2021

Czasowniki rozdzielnie złożone z języka niemieckiego raz a dobrze. Tak, to możliwe. Na spotkaniu LIVE online na naszym fanpage Akademia Anima - strategia nauki języków obcych wyjaśniamy wszelkie wątpliwości, tłumaczymy i ćwiczymy ten materiał gramatyczny z języka niemieckiego. Dodatkowo przygotowaliśmy ćwiczenia online na naszej platformie e-learningowej abyście sami w wolnym czasie mogli je przerobić tutaj link do materiałów ćwiczeń i PDF

POBIERZ MATERIAŁY.

Język niemiecki w naszej szkole językowej to sama przyjemność. Ucz się skutecznie z profesjonalistami w zaciszu swojego domu. Zapraszamy.

Czy warto uczyć się języka włoskiego?

26-03-2021

Cały świat rozmawia po hiszpańsku, angielsku i mandaryńsku, a w języku włoskim rozmawiają tylko we Włoszech, no i trochę w Szwajcarii i Albanii. Jakby tego było mało prawie każdy Włoch mówi trochę po angielsku, więc po co właściwie uczyć się języka włoskiego?

Czytaj dalej...

Webinar - Włoszki, które odmieniły świat.

11-03-2021

Z okazji Dnia kobiet rozmawialiśmy o Włoszkach, które miały wpływ na nasz świat. Było bardzo dużo ciekawych informacji. Ciekawe czy wiecie, że można mieć coś lepszego do roboty niż odebranie oskara. Zpraszamy do nagrania z webinaru.

Jednocześnie dziękujemy firmom, które wsparły naszą akcje i obdarowały uczestników prezentami.

Webinar - Poznaj swój mózg i rozkoszuj się swobodą używania języka obcego

11-02-2021

Co sprawia, że lepiej, szybciej i łatwiej uczysz się języków obcych? Świadomość swoich cech i typu osobowości. Wiedza na temat swoich stylów poznawania świata!

Nawet najlepiej przygotowany program nauczania oraz metody pracy na lekcji nie będą idealne jeśli nie będą umiejętnie przez Ciebie wykorzystane.

Webinar - W 60 min dookoła niemieckiego

02-02-2021

Tym razem zapraszamy was na warsztaty z języka niemieckiego. Będziemy bawić się językiem niemieckim na każdym poziomie, dlatego zapraszamy wszystkich.

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

28-01-2021

Bardzo dobrze jest pomagać, jeśli się tylko może, dlatego postanowiliśmy dołączyć się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do licytacji godzinnej lekcji języka włoskiego z Anną Kondraciuk. Na pewno lekcja będzie ekscytująca i pouczająca :) Zapraszamy, więcej szczegółów w aukcji (link poniżej).

Link do aukcji

Webinar - Zakochani w Italii - warsztaty z języka włoskiego

20-01-2021

Było super, dziękuję wszystkim za udział, a zwłaszcza Stefano. Atmosfera jak zwykle była świetna. Dużo się nauczyliśmy. A tych, którzy nie zdążyli na nasze spotkanie, zapraszamy do obejrzenia nagrania.

Do zobaczenia na następnym Webinarze.

Logo akademiaanima.com
ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, a z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie twoje pytania.


579-645-362
anima@akademiaanima.com
facebook.com/animastrategianauki
instagram.com/anima_paniodwloskiego
Wysyłając do nas wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na zasadach określonych w polityce prywatności.