Ten kurs jest idealny dla ciekawych świata maluchów

Warto wiedzieć, że małe dzieci uczą się języka obcego w sposób naturalny i bardzo szybko. Wiele badań naukowych potwierdza, że chłonność umysłu małego dziecka jest na najwyższym poziomie. Tak jak języka ojczystego dzieci mogą nauczyć się języka obcego. Dzieci słuchają, powtarzają – zapisując na trwałe w pamięci słowa, podstawowe zwroty i struktury. Dla dzieci to takie proste.

Mam dwójkę małych dzieci. Wychowuję je w dwujęzyczności.

Bawimy się po włosku, wykonujemy zadania dnia codziennego w języku włoskim, czytam im włoskie bajki. Wszystko po to, aby wykorzystać ich potencjał! Czy ty też chcesz, aby Twoje dziecko miało w przyszłości łatwiej?

Małe dzieci uczą się głównie przez zabawę

Uczymy się włoskiego dotykając, smakując, oglądając, słuchając, wąchając, powtarzając , śpiewając i tańcząc. Dlatego też nasze lekcje są kreatywne i twórcze. Każda jednostka lekcyjna ma pewien konkretny schemat. Rozpoczynamy i kończymy zajęcia w ten sam sposób. Rodzic może również uczestniczyć w zajęciach, aby potem mógł stymulować dziecko w ćwiczeniach pozalekcyjnych.

Lekcje mają elementy wspólne, aby każde dziecko wiedziało, co go czeka. Czuło się swobodnie i komfortowo. Na zajęciach wykorzystujemy plansze edukacyjne, gry interaktywne, przedmioty codziennego użytku. Jako szkoła języka włoskiego jesteśmy wierni ideom Montessoriańskim. Prace plastyczne, indywidualna twórczość dziecka, piosenki ruchowe i rymowanki – pomagają urozmaicić zajęcia. Wszystkie te aktywności powodują, że każda minuta zajęć jest efektywnie wykorzystana. Program, który przygotowałam dla najmłodszych, są dostosowane do ich wieku, tempa nauki oraz możliwości.

Podaruj swojemu dziecku dodatkowy język ojczysty, stymulując jednocześnie jego lepszy rozwój. Rozpocznij życiową przygodę z nauką. Wybierz nasze kursy języka włoskiego dla dzieci. Jako rodzic pomóż swojemu dziecku poznawać świat języka włoskiego oraz włoskiej kultury i sztuki. Pomóż rozwijać podstawowe umiejętności komunikacyjne i życiowe.

Jestem Anna Maria Kondraciuk - Anima

Uczę języka włoskiego skutecznie i z przyjemnością.

Zarażam pasją do nauki. Wspieram w procesie edukacyjnym wszystkich, którzy chcą się rozwijać.

Prowadzę online szkołę językową Akademia Anima, szkołę z duszą, która uczy skutecznie, buduje piękne relacje i otwiera nowe horyzonty.

Prywatnie jestem żoną programisty i mamą dwójki rozbrykanych dzieci. Jestem radosna i pełna pozytywnej energii. Odpoczywam w górach, jeżdżąc na nartach lub spacerując po lesie. Uważam, że w życiu najważniejsze są relacje, które możemy budować, oraz dobro które możemy w nich dawać.Zachęcam do przeczytania artykułu o mnie i mojej pracy.

Bonusy

  • dostęp do platformy e-learningowej
  • Anima Planer Bimbi - dzienniczek uczestnika

Zajęcia

Jedne zajęcia trwają 45min. Odbywają się w grupach od czterech do ośmiu dzieci. Podczas mogą obecni być rodzice. Zajęcia są prowadzone online w wirtualnej sali do której dostęp zostaje przycielony po zapisie na kurs. W przypadku rodzeństwa na kursie sugerujemy uczestnictwo w zajęcia z dwóch różnych komputerów. Materiały do zajęć będą również udostępniane przez lektora w formie elektornicznej do druku. Podczas zajęć obecni są rodzice, którzy mogą brać czynny udział w zajęciach.

Termin zajęć:wtorek, czwartek
Miejsce: dedykowana platforma e-learninbgowa szkoły Akademia Anima
INFORMACJE: Zobacz filmik

Nasze kursy

od 1300zł
30 spotkań po 45 min

Wybierz odpowiedni dla siebie poziom zaawansowania

Poznaj Naszych Specjalistów

Prowadzący zajęcia

BLOG

Razem możemy więcej ... czyli o sile realizowania marzeń!

Co się stanie, gdy w jednym miejscu zgromadzimy dziesiątki pasjonatów języka włoskiego? I to pasjonatów nie byle jakich, bo na co dzień dzielących się swoim zamiłowaniem z uczniami oraz wierzących, że to co robią ma sens i można to robić jeszcze lepiej. O tym mieli okazję przekonać się uczestnicy I edycji Kongresu dla Nauczycieli Języka Włoskiego organizowanego przez Akademię Anima, który w tym roku odbywał się pod hasłem „Razem możemy więcej”. Czytaj dalej...

  • Zobacz więcej
Razem możemy więcej

Właśnie takie hasło przyświeca Kongresowi nauczycieli języka włoskiego, który odbędzie się w Krakowie już 22 października. To pierwsze takie wydarzenie od wielu lat, skierowane do włoskich lektorów-pasjonatów. Kongres jest przestrzenią spotkań dla wszystkich, którzy zajmują się nauką języka włoskiego. Nieważne, czy jesteś nauczycielem w placówce oświatowej, lektorem w szkole językowej, a może sam prowadzisz zajęcia dla swoich uczniów - jeśli tylko chcesz doskonalić swoje kompetencje - to wydarzenie jest skierowane do Ciebie. Gwarantujemy dawkę inspiracji, które pomogą Ci w jeszcze lepszym prowadzeniu zajęć i promowaniu włoskiej kultury wśród uczniów, bo to o nich w tym wszystkim chodzi. Czytaj dalej...

  • Zobacz więcej
Live z Markiem Zagańczykiem

16 lutego w Akademii Anima rozmawiałam z Markiem Zagańczykiem, podróżnikiem, pisarzem i wydawcą. Rozmawialiśmy o wyprawach do Włoch, o pisaniu o podróżowaniu i podróżach literackich. O ukojeniu, jakie może nam dać literatura, szczególne ta pełna namysłu, oderwana od tu i teraz,traktująca o obrazach czy budowlach pamiętających splendor dworu Medyceuszy i cichą pracownię Piera della Francesca. Słowem, czysty eskapizm :) Czytaj dalej...

  • Zobacz więcej


Akademia Anima

pasja, klimat i zaangażowanie oraz efektywna nauka.

Nasi dotychczasowi uczestnicy zajęć najlepiej opisują to, czego tu doświadczyli. Oto opinie kilku z nich:

Logo akademiaanima.com
ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, a z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie twoje pytania.


579-645-362
anima@akademiaanima.com
facebook.com/animastrategianauki
instagram.com/anima_paniodwloskiego
Wysyłając do nas wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na zasadach określonych w polityce prywatności.