Ten kurs jest idealny dla ciekawych świata maluchów

Warto wiedzieć, że małe dzieci uczą się języka obcego w sposób naturalny i bardzo szybko. Wiele badań naukowych potwierdza, że chłonność umysłu małego dziecka jest na najwyższym poziomie. Tak jak języka ojczystego dzieci mogą nauczyć się języka obcego. Dzieci słuchają, powtarzają – zapisując na trwałe w pamięci słowa, podstawowe zwroty i struktury. Dla dzieci to takie proste.

Mam dwójkę małych dzieci. Wychowuję je w dwujęzyczności.

Bawimy się po włosku, wykonujemy zadania dnia codziennego w języku włoskim, czytam im włoskie bajki. Wszystko po to, aby wykorzystać ich potencjał! Czy ty też chcesz, aby Twoje dziecko miało w przyszłości łatwiej?

Małe dzieci uczą się głównie przez zabawę

Uczymy się włoskiego dotykając, smakując, oglądając, słuchając, wąchając, powtarzając , śpiewając i tańcząc. Dlatego też nasze lekcje są kreatywne i twórcze. Każda jednostka lekcyjna ma pewien konkretny schemat. Rozpoczynamy i kończymy zajęcia w ten sam sposób. Rodzic może również uczestniczyć w zajęciach, aby potem mógł stymulować dziecko w ćwiczeniach pozalekcyjnych.

Lekcje mają elementy wspólne, aby każde dziecko wiedziało, co go czeka. Czuło się swobodnie i komfortowo. Na zajęciach wykorzystujemy plansze edukacyjne, gry interaktywne, przedmioty codziennego użytku. Jako szkoła języka włoskiego jesteśmy wierni ideom Montessoriańskim. Prace plastyczne, indywidualna twórczość dziecka, piosenki ruchowe i rymowanki – pomagają urozmaicić zajęcia. Wszystkie te aktywności powodują, że każda minuta zajęć jest efektywnie wykorzystana. Program, który przygotowałam dla najmłodszych, są dostosowane do ich wieku, tempa nauki oraz możliwości.

Podaruj swojemu dziecku dodatkowy język ojczysty, stymulując jednocześnie jego lepszy rozwój. Rozpocznij życiową przygodę z nauką. Wybierz nasze kursy języka włoskiego dla dzieci. Jako rodzic pomóż swojemu dziecku poznawać świat języka włoskiego oraz włoskiej kultury i sztuki. Pomóż rozwijać podstawowe umiejętności komunikacyjne i życiowe.

Jestem Anna Maria Kondraciuk - Anima

Uczę języka włoskiego skutecznie i z przyjemnością.

Zarażam pasją do nauki. Wspieram w procesie edukacyjnym wszystkich, którzy chcą się rozwijać.

Prowadzę online szkołę językową Akademia Anima, szkołę z duszą, która uczy skutecznie, buduje piękne relacje i otwiera nowe horyzonty.

Prywatnie jestem żoną programisty i mamą dwójki rozbrykanych dzieci. Jestem radosna i pełna pozytywnej energii. Odpoczywam w górach, jeżdżąc na nartach lub spacerując po lesie. Uważam, że w życiu najważniejsze są relacje, które możemy budować, oraz dobro które możemy w nich dawać.Zachęcam do przeczytania artykułu o mnie i mojej pracy.

Bonusy

  • dostęp do platformy e-learningowej
  • Anima Planer Bimbi - dzienniczek uczestnika

Zajęcia

Jedne zajęcia trwają 45min. Odbywają się w grupach od czterech do ośmiu dzieci. Podczas mogą obecni być rodzice. Zajęcia są prowadzone online w wirtualnej sali do której dostęp zostaje przycielony po zapisie na kurs. W przypadku rodzeństwa na kursie sugerujemy uczestnictwo w zajęcia z dwóch różnych komputerów. Materiały do zajęć będą również udostępniane przez lektora w formie elektornicznej do druku. Podczas zajęć obecni są rodzice, którzy mogą brać czynny udział w zajęciach.

Termin zajęć:od 20.9.2021r, poniedziałek i środa
Miejsce: dedykowana platforma e-learninbgowa szkoły Akademia Anima
INFORMACJE: Zobacz filmik

Nasze kursy

od 1200zł
40 spotkań po 45 min

Wybierz odpowiedni dla siebie poziom zaawansowania

Poznaj Naszych Specjalistów

Prowadzący zajęcia

BLOG

TOP 3 kanały youtube do nauki języka włoskiego - prowadzone przez Włochów

Wielu z nas od początku nauki języka obcego słyszy zdanie, że konieczne jest CAŁKOWITE ZANURZENIE W JĘZYKU, aby władać nim w zadowalającym stopniu. Podczas nauki zachęca się studentów do wyjazdu na wymianę Erasmus lub odbycia praktyk za granicą. Jeżeli jest to niemożliwe, zachęca się osoby uczące się do oglądania telewizji, filmów i seriali oraz słuchania muzyki w danym języku. Podczas nauki języka obcego na kursach językowych otrzymujemy rekomendacje co do stron internetowych, radia czy kanałów na Youtube, z których warto korzystać. Czytaj dalej...

  • Zobacz więcej
"Z ziemi włoskiej do Polski” - Hymn Polski

11 listopada 11 listopada obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w naszym kraju - Święto Niepodległości. To dzień w którym każdy z nas może oddać się refleksji na temat minionych lat i docenić wolność, którą wywalczyli dla nas nasi rodacy. Zapewne zastanawiacie się, dlaczego piszemy o tym na blogu Akademii Anima? Otóż nasz hymn narodowy, który odśpiewywany jest między innymi w dniu dzisiejszym, ma pewne powiązania z ukochaną przez nas Italią. Czytaj dalej...

  • Zobacz więcej
Polacy znali Włochy! część 2

Zestawienie 10 znanych Polaków we Włoszech Włoska kultura przybyła do Polski na dobre razem z Boną Sfrozą, księżna Bari i Rosano, małżonką króla Zygmunta Starego. Nazwy niektórych warzyw, np, kalafior (cavolfiore), brokuły (broccoli), kapusta (cavola), pomidor (pomodoro) zawdzięczamy językowi polskiemu. Chociaż w poprzednich stuleciach o programie Erasmus nawet ptaszki jeszcze nie śpiewały, to wielu Polaków wyjeżdżało studiować na uniwersytety włoskie. W okresie Wielkiej Emigracji nasi rodacy wyjeżdżali do Italii. Zdarzało im się to także później. Przygotowaliśmy dla was zestawienie 10 znanych z kart historii Polaków, którzy byli znani z Italii. Większość z nich znała także język włoski, oczywiście w takiej formie, w jakiej występował we współczesnych im czasach. Czytaj dalej...

  • Zobacz więcej


Akademia Anima

pasja, klimat i zaangażowanie oraz efektywna nauka.

Nasi dotychczasowi uczestnicy zajęć najlepiej opisują to, czego tu doświadczyli. Oto opinie kilku z nich:

Logo akademiaanima.com
ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, a z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie twoje pytania.


579-645-362
anima@akademiaanima.com
facebook.com/animastrategianauki
instagram.com/anima_paniodwloskiego
Wysyłając do nas wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na zasadach określonych w polityce prywatności.